У чому полягає якість послуг зі створення сайту?

Зараз створення сайтів ні для кого не є чимось новим чи недоступним. Кількість пропозицій відповідних компаній щодня збільшується. Водночас якісних сайтів в українському інтернеті не настільки й багато. Чому?

Дуже важливий професійний підхід на кожній стадії проекту. Від аналітики перед створенням технічного завдання і до налаштування серверів. Ми знаємося на цьому та пропонуємо Вам скористатися нашим досвідом.

Види робіт, які ми виконуємо

Аналітика користувачів

Це один з найважливіших етапів у створенні сайту, так як найважливіше, аби сайт відповідав очікуванням та потребам його майбутніх користувачів.

Унікальний дизайн

Аби привернути увагу та утримати користувача на сайті, дизайн має бути приємним на погляд та водночас зручним у використанні. Ми створюємо інтерфейси, що будуть красивими та максимально зручними для ваших клієнтів!

Розробка

Кожен сайт має бути створений з використанням відповідних технологій, що найкраще функціонують. Для кожного типу сайту використовуються різні технології, якими ми досконало володіємо.

Реклама

Після вдалого створення сайту потрібно показати його людям, тому ми надаємо послуги з просування сайту в пошуку, соц. мережах та багато інших видів інтернет-реклами.

Приклади наших робіт

Дизайн для Адвокатського Об’єднання “Право на захист”

Клієнт АО “Право на захист” зробив дуже розумний вибір - комплексно делегувати дизайнерську роботу і отримав цілісне упакування бізнесу, в одному стилі й з потрібним характером.

 

Переглянути детальний проект

Як президент федерації з бодибілдингу економить свій час, гроші та нерви?

Історія віце-президента всесвітньої федерації з бодибілдингу WABBA Ukraine, який після заснування Київської федерації з бодибілдингу та фітнесу (KFBF) прийняв рішення делегувати дизайн-задачі, створення брендбуку та створення новітнього технологічного онлайн-проекту через A.AGENCY і що це дало йому в результаті.

 

Переглянути детальний проект