Shine – інтернет-магазин оригінальної косметики. Власниця магазину звернулася до нас за ребрендингом торгової марки. Завдання було покращити логотип, щоб він відповідав високому класу продукту і притягував погляди навіть найвибагливіших красунь.

Що ми зробили?

 

Shine – інтернет-магазин оригінальної косметики. Власниця магазину звернулася до нас за ребрендингом торгової марки. Завдання було покращити логотип, щоб він відповідав високому класу продукту і притягував погляди навіть найвибагливіших красунь. Власниця магазину попіклувалася про своїх покупців і замовила розробку упаковки, пакетів, коробок для подарунків клієнтам, листівки, брендинговий пакувальний папір і рамки для instagram. Тепер будь-який продукт Shine дійде до своєї хазяйки у найкращому виді.

Одним із завдань дизайну було показати статус торгової марки, зробити її більш ніжною і привабливою, а також адаптувати стиль під інтернет-магазин. Ми провели аналіз конкурентів і після цього розробили 5 варіантів логотипу, від якого відштовхувались при розробці інших продуктівНадіслати заявку


Завантажити презентацію