Клієнт АО “Право на захист” зробив дуже розумний вибір — комплексно делегувати дизайнерську роботу і отримав цілісне упакування бізнесу, в одному стилі й з потрібним характером.

Як ми це зробили?

 

Адвокат – це серйозна і відповідальна професія. Спеціаліст в цій сфері надає захист тим, кому він необхідний. Одна помилка може зіпсувати чиєсь життя. Тому люди і звертаються в АО “Право на захист”, де працюють тільки висококласні спеціалісти, які надають якісну допомогу. Відповідно, й мови не йшлося про веселий чи надмірно яскравий дизайн. Завдання було зовсім іншим. Сайт, фірмовий стиль і навіть візитки, повинні були відображати всю серйозність і професіоналізм кожного з адвокатів об’єднання.

 

Також, одним із головних завдань було зробити зрозумілий і зручний сайт, розробити фірмовий стиль, який викликає довіру у клієнтів, тому що саме довіра найголовніший чинник у виборі адвоката. Клієнт АО “Право на захист” зробив дуже розумний вибір – комплексно делегувати дизайнерську роботу і отримав цілісне упакування бізнесу, в одному стилі й в потрібному характері.

Переглянути сайт


Надіслати заявку


Завантажити презентацію