Історія віце-президента всесвітньої федерації з бодибілдингу WABBA Ukraine, який після заснування Київської федерації з бодибілдингу та фітнесу (KFBF) прийняв рішення делегувати дизайн-задачі, створення брендбуку та створення новітнього технологічного онлайн-проекту через A.AGENCY і що це дало йому в результаті.

Як ми це зробили?

 

На спортивній карті України з’являється нова Київська федерація з великими амбіціями. Подольський Віталій Григорович – одним із засновників та президентом нової федерації, віце-президент всесвітньої федерації з бодибілдингу WABBA Ukraine, головний тренер збірної України та саме та людина, яка безпосередньо являється втіленням залізної культури в чистому вигляді. Тому об’єктивно можна сказати, що надихалися ми при створенні логотипу нової організації саме нашим головним героєм. Задача стояла перед нами зробити сучасний та стильний логотип поєднавши силует атлета, абревіатуру KFBF, назву федерації та при цьому втілити суть самої культури залізного спорту в новоспеченому тренді. При врахуванні всіх задач логотип мав бути простим та яскравим.

А далі піде мова про створену нами новітню та технологічну систему реєстрації спортсменів, партнерів та інших любителів залізного спорту, надавши їм статус члена федерації в KFBF. Втіливши це, ми зробили те, чого не має жодна федерація в світі. Розробивши сайт та пластикові карти для федерації KFBF, ми втілили новітню технологію, яка буде не просто індифікувати особу і надавати членство у федерації по бодибілдингу, а й технологічно змінить уявлення про належність її власника до певної спортивної організації. Система надаватиме доступ власникам карт до партнерів федерації та знижки на їх продукцію та послуги, новинам залізного спорту, календаря змагань, значні знижки на білети турнірів, які буде проводити дана федерація, зручну он-лайн оплату внесків, контакт з керівництвом федерації. Створені нами індивідуальні пластикові карти являють собою посвідчення члена федерації, авторизують їх власника в системі федерації, надають особистий кабінет на сайті KFBF та доступ до всіх сервісів.

Переглянути сайт KFBF


Надіслати заявку


Завантажити презентацію