Анастасія Міретс – відомий київський дизайнер інтер’єра в сегменті преміум класу. У Анастасії іменний бренд, тому за якість робіт вона відповідає своєю репутацією, що підтверджує її професійне і турботливе ставлення до роботи.

Як ми це робили?

 

Анастасія Міретс – відомий київський дизайнер інтер’єра в сегменті преміум класу. У Анастасії іменний бренд, тому за якість робіт вона відповідає своєю репутацією, що підтверджує її професійне і турботливе ставлення до роботи. Для нашої команди було поставлено завдання розробити логотип, коробки, пакети, візитки і сайт. Почали роботу з аналізу аудиторії і в процесі зрозуміли, що найкращим рішенням буде розділити аудиторію на два сегмента і для кожного зробити логотипи в різній кольоровій гаммі.

У результаті, логотипи вийшли легкими та підкреслили елегантність бренду. Відштовхуючись від основного стилю, розробили й іншу дизайн продукцію, а також перейшли до створення зручного й конкурентного сайту, який зможе зачарувати будь-якого користувача й перетворити його на клієнта.

Переглянути сайт


Надіслати заявку


Завантажити презентацію